Wołomin – dofinansowanie do oświaty
Rusza kolejny WFIO
To już po raz kolejny, kiedy realizowany jest projekt w ramach Wołomińskiego Funduszu Inwestycji Oświatowych. Ideę tę powołała do życia Burmistrz Wołomina. Jak wskazuje sama nazwa WFIO celem tego przedsięwzięcia jest wspieranie placówek oświatowych. Przede wszystkim trzeba tutaj wskazać na to, że inwestycje, które mają być realizowane w dziedzinie oświaty dotyczą rozwoju oraz infrastruktury.
Konsultacje WFIO
WFIO planuje szereg przedsięwzięć na przyszły rok w związku z modernizacją szkół. Urząd Miejski Wołomina zaprasza wobec tego każdego zainteresowanego mieszkańca na konsultacje społeczne. Konsultacje te będą szczegółowo dotyczyły inwestycji, które mają doczekać się swojej realizacji w ramach WFIO. Ponadto na spotkaniu organizatorzy będą chcieli poznać uwagi oraz opinie mieszkańców.
Rzeczone konsultacje rozpoczną się 8 kwietnia, natomiast zakończą się 22 kwietnia. Miejscem spotkań będzie Urząd Miejski, a konkretnie pokój 210. Każdy chętny może przedtem skonsultować się telefoniczne lub mailowo. Regulamin przebiegu konsultacji jest także dostępny na stronie Urzędu Miejskiego.
Dowiedz się więcej na temat nowinek i inwestycji w edukację i kulturę, czytając wpisy na stronie EduKultura.pl

Remont Zespołu Szkół w Kozłach: nowa jakość edukacji!
Literatura jako punkt wyjścia do ważnych rozmów o rzeczywistości
Międzynarodowa wymiana uczniów w Ząbkach: nowe przyjaźnie i niezapomniane chwile
Współpraca Wołomina z OHP otwiera nowe horyzonty dla młodzieży
Nowe drogi w Gminie Radzymin: jak poprawi się dojazd do szkoły?
Nowe drzwi ewakuacyjne zwiększą bezpieczeństwo dzieci w Stryjkach
Jubileuszowy rajd rowerowy w Wołominie: święto pasji i wspólnej radości
Muzyczna charytatywna uczta w Wołominie dla Orewiaków
Wakacyjne warsztaty w bibliotece: kreatywne odkrycia i zabawa w Wołominie!
Książkowy ogródek w Wołominie zaprasza miłośników literatury